Nagrody i wyróżnienia

 

Lista nagrodzonych firm na wystawie AIR FAIR 2012 r.

 

1.

Russian Aircraft Corporation „MIG”

Statuetka AIR FAIR 2012
1 stopnia

Za wdrożenie programu zwiększającego żywotność samolotów oraz za nowatorskie koncepcje modernizacji samolotów MIG-29.

2.

TELDAT

Statuetka AIR FAIR 2012
1 stopnia

Za najbardziej innowacyjną
i kompleksową ofertę dla Sił Zbrojnych z zakresu dowodzenia
i łączności – system JAŚMIN
z modułami HMS, BMS i DSS.

3.

UKROBORONSERVICE

Statuetka AIR FAIR 2012
2 stopnia

Za najlepsza i kompleksową ofertę
w dziedzinie: remontów, dostaw oraz szkoleń z zakresu techniki lotniczej.

4.

ISRAEL AEROSPACE INDUSTRIES

Statuetka AIR FAIR 2012
2 stopnia

Za najbardziej innowacyjną ofertę
w dziedzinie modernizacji statków powietrznych oraz wyposażenia wojsk w nowoczesne produkty
i systemy wspomagania pola walki.

5.

MOTOR SICH

Statuetka AIR FAIR 2012
2 stopnia

Za nowatorskie rozwiązanie
w dziedzinie modernizacji silników lotniczych dla śmigłowców.

 

Komisja w składzie:

Przewodniczący komisji       Zbigniew Matuszczak
Członek komisji                     Waldemar Topol
Członek komisji                     Dariusz Sokólski
Członek komisji                     Piotr Rutkowski
Członek komisji                     Jakub Gazda

 

 

 

 Lista wyróżnionych firm na wystawie AIR FAIR 2012 r.

 

1.

AIR-POL

Wyróżnienie AIR FAIR 2012

Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie lotnictwa wojskowego
i cywilnego oraz profesjonalne przygotowanie stoisk wystawowych
 i kompleksową prezentację firm.

2.

WCBKT S. A.

3.

558 Aircraft Repair Plant

4.

URAL OPTICAL and MECANICAL PLANT

5.

Instytut Techniki Wojsk Lotniczych

6.

ARMINEX

7.

NEXRAD TELECOM

8.

Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska

9.

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1

10.

STABUD

11.

ARPOL

12.

ATM Elektronika

13.

Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego

14.

Port Lotniczy Bydgoszcz

15.

PZL Mielec

 

Komisja w składzie:

Przewodniczący komisji       Zbigniew Matuszczak
Członek komisji                     Waldemar Topol
Członek komisji                     Dariusz Sokólski
Członek komisji                     Piotr Rutkowski
Członek komisji                     Jakub Gazda