Lista Wystawców

  1. 22. Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania
  2. Adriana Aviation Sp. z o.o.
  3. Aero Precision
  4. Aeroklub Żar
  5. Aerovironment
  6. Agencja Mienia Wojskowego
  7. Aleksandra Mirecka AM Paints
  8. ANB Sp z o.o. Sp. K–
  9. Atlas Copco Tools Polska
  10. AVIONIC
  11. Barneo
  12. Bohamet-Armatura
  13. Bydgoska Szkoła Wyższa
  14. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „BELMA” S.A.
  15. Castelior A.Górecki i Wspólnicy Sp.j.
  16. CEVA Logistics
  17. Domar Sp. z o.o. Sp. k.
  18. Drabpol Sp. J. P. Drabczyński I Wspólnik
  19. DYNABRADE EUROPE
  20. ECKOLD
  21. FIN Sp. z o.o.
  22. GAGE BILT INC.
  23. Gmina Żnin
  24. Graform Bydgoszcz
  25. Grande Sp. z o.o. Sp. k.
  26. HR Smith Group of Companies
  27. Instytut Lotnictwa
  28. Instytut Metali Nieżelaznych
  29. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
  30. IPRON CONSULTING Jakub Niklas
  31. Israel Sharon
  32. ITALTECNICA sp. z o.o.
  33. Kimberly-Clark Polska Sp. z o.o.
  34. Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
  35. Koło Naukowe Awioniki Melavio
  36. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
  37. Leafield Cases
  38. Leidos
  39. M BROKER UBEZPIECZENIOWY Sp. z o.o.
  40. Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.
  41. Nicomatic
  42. NITRO-CHEM S.A.
  43. Pagacz i Synowie Sp. z o.o.
  44. Pasamon Sp. z o.o.
  45. PCO S.A.
  46. PHU Lechpod Leszek Podskok
  47. Poland-U.S. Operations
  48. Politechnika Poznańska
  49. Polit-Elektronik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
  50. POL-WELT Jolanta Ganczarek
  51. Port Lotniczy Bydgoszcz
  52. PRECITOOL
  53. Public Joint-Stock Company “Dnepropetrovsk Aggregate Plant”
  54. PZL Mielec / a Sikorsky Company
  55. QRC Technologies
  56. RADIONIX Ltd.
  57. Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.
  58. RENEX Sp. z o.o. Sp. k.
  59. Rohde & Schwarz Österreich Sp. z o.o. Przedstawicielstwo w Polsce
  60. ROHLIG SUUS Logistics SA
  61. Rotor Sp. z o.o.
  62. SAAB AB
  63. Scientific-Production Enterprise “AEROTECHNICA-MLT” LLC
  64. Semicon Sp. z o.o.
  65. Siemens Sp. z o.o.
  66. Skydream Sp. z o.o.
  67. Smart Aero
  68. SoftBlue S.A.
  69. STAHLWILLE-POLSKA Sp. z o.o.
  70. State Enterprise “Krasyliv Aggregate Plant”
  71. State Enterprise “Odessa Aircraft Plant”
  72. State Enterprise “Special Device Production ARSENAL”
  73. State Enterprise “Zaporozhye State Aircraft Repair Plant “MiGremont”
  74. State Enterprise Kharkov Machine-Building Plant „FED”
  75. State Enterprise Konotop Aircraft Repair Plant “AVIAKON”
  76. State Enterprise Lutsk Repair Plant „MOTOR”
  77. State Enterprise Lviv State Aircraft Repair Plant “LSARP”
  78. Stowarzyszenie „Dolnośląski Klaster Lotniczy”
  79. Symmetra
  80. TELDAT Sp. z o.o. Sp.k.
  81. TENACO Sp. z o.o.
  82. The Subsidiary of State Company „UKRSPECEXPORT” The State Specialized Foreign Trade Firm “PROGRESS”
  83. Unimor Radiocom Sp. z o.o.
  84. UNISON LTD.
  85. Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
  86. VEHITEL TEHNOLOGI GROUP LTD.
  87. Viking Lighting
  88. VITTEX Sp. z o.o.
  89. Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.
  90. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.
  91. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.
  92. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A.
  93. Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.
  94. WSK POZNAŃ Sp. z o.o.
  95. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL - KALISZ" S.A.
  96. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-ŚWIDNIK” S.A.
  97. Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy
  98. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 w Bydgoszczy