Nagrody i wyróżnienia

LISTA NAGRÓD – STATUETKA AIR FAIR I i II STOPNIA

1

Cirrus Aircrfat Poland and Baltics Sp. Z o.o.

STATUETKA AIR FAIR I STOPNIA

za najbardziej nowatorski samolot  zaprezentowany na wystawie

 

 

Wojskowe Zakłady Łączności nr 1

STATUETKA AIR FAIR I STOPNIA

za  innowacyjny produkt  „Mobilny węzeł łączności”

2

Enmares Aviation

and Defence Engineering Company

STATUETKA AIR FAIR II STOPNIA

za innowacyjny  projekt i realizację systemu doków do obsługi samolotów komercyjnych /  Innovative Design and Realization of the Commercial Airplane Docking System

3

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.

STATUETKA AIR FAIR II STOPNIA

za  dynamiczny rozwój infrastruktury  lotniska Bydgoszcz

4

SAAB Technologies Poland Sp. z o.o.

STATUETKA AIR FAIR II STOPNIA

za  innowacyjne systemy RWR  dedykowane do samolotów bojowych

5

The  State Concern UKROBORONPROM

STATUETKA AIR FAIR II STOPNIA

za najlepszą i kompleksową ofertę  w dziedzinie remontów,  oraz dostaw wojskowej techniki lotniczej

 

 

Lista wyróżnionych firm na wystawie AIR FAIR 2016r

L.p

Nazwa firmy

Typ wyróżnienia

Oceniana tematyka

1.

Fundacja Zabytki Polskiego Nieba

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

 

 

 

 

 

 

Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz za profesjonalne przygotowanie stoisk wystawowych i kompleksową prezentację firmy.

2.

Israel Aerospace Industries Ltd

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

3.

 

JSC Production Association  „Ural Optical and Mechanical Plant”

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

4.

Joint Stock Company „558 Aircraft Repair Plant”

Wyróżnienie AIR FAIR 2016   

5.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp.  z o.o. Mielec

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

6.

PZL Świdnik S.A.

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

7.

SoftBlue S.A.

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

8.

Smart Aero

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

9.

Textron Systems

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

10.

Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

11.

Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

12.

Drabpol Sp.J.

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

13.

FIN Sp. z o.o.

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

14.

M Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Wyróżnienie AIR FAIR 2016

 

Komisja w składzie:

Przewodniczący komisji

Członek komisji

Zbigniew Matuszczak

Szymon Dankowski

Członek komisji

Waldemar Topol

Członek komisji

Piotr Kowalewski

Członek komisji

Zbigniew Sulinowski