O Nas

Wystawa AIR FAIR to cykliczne wydarzenie dla przedstawicieli branży lotniczej. Pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku. Organizatorem imprezy są Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Pierwszy dzień wydarzenia dedykujemy zaproszonym gościom i wystawcom. Na każdej edycji gościmy około 100 firm z całego świata m.in. Niemiec, Włoch, Danii, Ukrainy, Rosji oraz Izraela czy Stanów Zjednoczonych. Firmy reprezentują sektor lotniczy, zarówno wojskowy jak i cywilny. Naszą tradycją jest przyznawanie nagrody AIR FAIR dla firm za szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacji. Jeżeli jesteś zainteresowany pokazaniem swojego stoiska, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Drugi dzień Air Fair jest dniem otwartym. Teren wystawy odwiedzają wtedy miłośnicy lotnictwa z całej Polski. Impreza promuje miasto Bydgoszcz i region. Nie musisz się zapisywać i kupować biletów, wstęp jest darmowy. Serdecznie zapraszamy Cie do uczestnictwa. Czekają na Ciebie występy artystyczne i pokazy sprzętu. Będziesz mógł usiąść za sterami samolotów takich jak MiG-29 czy Su-22. Poczujesz się jak prawdziwy pilot.

Rozpoczęliśmy przygotowania do XII Międzynarodowej Wystawy AIR FAIR 2019. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-18 maja 2019 roku na terenie WZL Nr 2 S.A. przy ulicy Szubińskiej 107 w Bydgoszczy.

Biuro wystawy

Kontakt