Informacje

Zgłoszenie udziału

Twoja obecność tutaj oznacza, że chcesz się z nami spotkać na kolejnej edycji Air Fair. Jeszcze tylko jeden krok i wszystko będzie gotowe! Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Formularz w wersji online znajdziesz poniżej. Jeżeli jest ci wygodniej wypełnić formularz tradycyjny, pobierz plik PDF, a gotowy wyślij do nas skanem lub pocztą. Uwaga! Formularz zgłoszeniowy wypełniają tylko wystawcy. Na dzień otwarty, czyli sobotę, nie musisz się zgłaszać. Wstęp jest wolny i nie wymagamy zapisów.

Pliki do pobrania

Wypełnij formularz

Współwystawcy na stoisku wystawienniczym:
+ Dodaj więcej
Ilość zaproszeń na bankiet (w ramach stoiska wystawienniczego zagwarantowana ilość to: 2 sztuki)
Odbiór kart wstępu, zaproszeń upoważniających do wejścia na teren Wystawy oraz na bankiet do odbioru w biurze Wystawy Organizatora na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. w Bydgoszczy ​Wejście na bankiet wyłącznie za okazaniem zaproszenia na bankiet.
Zgodnie z Regulaminem Wystawy AIR FAIR 2017 pkt. 5.9 - Niedozwolone jest demontowanie ekspozycji i usuwanie eksponatów przed oficjalnym terminem zamknięcia Wystawy, w przeciwnym razie Wystawca zobowiązany będzie do opłacenia kary w wysokości 1000,00 zł/ netto.

Operatorem serwisu i administratorem gromadzonych danych osobowych są WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 2 SPÓŁKA AKCYJNA (WZL 2 S.A.) , ul. Szubińska 107, 85-915 Bydgoszcz. Dane wpisane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane wyłącznie w celu przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w Międzynarodowej Wystawie Air Fair zgodnie z Polityką prywatności.

Biuro wystawy

Kontakt