Informacje

AIR FAIR to Międzynarodowa Wystawa, której organizatorem są Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy. Jako organizatorzy chcemy, żeby wystawa łączyła środowisko lotnicze.

Pierwszy dzień wydarzenia dedykujemy zaproszonym gościom i Wystawcom z branży lotniczej.

Drugi dzień jest dniem otwartym. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i regionu oraz wszystkich pasjonatów lotnictwa do uczestnictwa.

Wystawę AIR FAIR organizujemy od 2007 roku na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. Dzięki temu stała się cyklicznym wydarzeniem dla przedstawicieli branży lotniczej z całego świata. Od początku istnienia Wystawę AIR FAIR wspiera Patronatem Honorowym Minister Obrony Narodowej. Naszą tradycją jest przyznawanie nagrody AIR FAIR dla firm za szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacji. Wystawie towarzyszą także prelekcje o najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz systemach obronnych dla sektora wojskowego i cywilnego.

W dniach 17-18 maja 2019 r. odbędzie się XII edycja wydarzenia. Na bieżąco będziemy informować o postępach w pracach i nadchodzących atrakcjach.

Biuro wystawy

Kontakt